Анонімне лікування алкоголізму - Івано-Франківська область

Телефон Івано-Франківська область

ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ

замовити ДЗВІНОК, ЗАПИСАТИСЯ на прийом, отримати безкоштовну КОНСУЛЬТАЦІЮ, викликати лікаря НА ДІМ, залишити відгук, можна через

ОНЛАЙН-ФОРМУ:

Професійне лікування алкоголізму Івано-Франківська область

кваліфіковане, результативне лікування від алкогольного отруєння та залежності Івано-Франківська область

Івано-Франківська область сучасне лікування від алкоголізму

Індивідуальне лікування від алкоголізму. Вибір методики лікування і склад препаратів залежить від тяжкості хвороби, і визначається лікарем після огляду пацієнта. Згода пацієнта на лікування повинна бути обов'язковою, і є запорукою успіху в терапії залежності. Якщо хворий не хоче нічого, скажіть йому, що просто прийдете з разом ним поговорити з лікарем, і ніяких процедур проводитися не буде. Нехай він дійсно поспілкується з медиком-професіоналом, і це може стати початком лікування. Алкозалежним особливо потрібні ваша підтримка і розуміння. Не вступайте з ним в конфлікт, від цього шансів на зцілення буде менше.

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ

В даний час актуальна проблема алкоголізації населення через численних факторів, що впливають на спосіб життя. Поширеними причинами зловживання алкоголем є тривога, депресія, безсоння, проблеми в родині або на роботі, генетична схильність. Для лікування алкоголізму важливо вчасно звернутися до фахівця, який зможе раціонально оцінити стан пацієнта і підібрати правильну тактику лікування.

КРИТЕРІЇ ВПЛИВАЮТЬ НА ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ?

На перебіг захворювання впливають такі критерії, як: стаж зловживання, яка приймається доза, якість вживаного алкоголю, тривалість справжнього запою і супутні захворювання. Розрізняють три стадії захворювання, від яких залежить важкість перебігу: Початкова (перша) стадія. Включає в себе патологічний потяг до алкоголю, поява психічного комфорту, зниження відчуття ейфорії в стані алкогольного сп'яніння. З'являється дратівливість, грубість. Середня (друга) стадія. Характеризується зростанням толерантності до алкоголю, приєднанням фізичної залежності, бажанням похмелитися, що сприяє появі неконтрольованого споживання алкоголю, втрачається кількісний контроль. У цю стадію наростає тривалість запоїв від декількох днів до місяців, з'являються ураження органів-мішеней. Пацієнт стикається з сформованим синдромом відміни (алкогольний абстинентний синдром). Кінцева (третя) стадія. Утяжеляются всі прояви хвороби, типові для першої і другої стадії. Відбувається зникнення інтересів і уподобань, переважають примітивні емоції, відбувається втрата ситуаційного контролю, коли відсутність спиртного не є обмеженням або перешкодою в досягненні мети випити, навіть шляхом вчинення протиправних дій.

ВИВЕДЕННЯ З ЗАПОЮ

Своєчасне звернення дозволить вивести із запою і запобігти розвитку захворювання, позбавить від ускладнень для Вас або Вашого близької людини. Можливість анонімного лікування хворих на алкоголізм дозволяє звернутися в клініку без страху постановки на облік, що вплине на якість життя. Важливим складовим в лікуванні є лікуючий лікар. Побудова довірчих відносин між лікарем і пацієнтом є запорукою успіху. Терапія підійде, як пацієнтам, що страждають від алкоголізму, так і при разових ексцеси у хворих, які не страждають залежністю. Лікування алкоголізму включає в себе: детоксикаційну терапію, яка є фундаментом, що сприяє очищенню організму від токсинів; корекцію порушень сну; вітамінотерапію для поліпшення загального стану; корекцію порушень метаболізму для зняття навантаження з органів мішеней. Можливо блокування алкогольного абстинентного синдрому на дому або тривале спостереження в стаціонарі. Лікування відповідає таким вимогою, як максимальна диференціація в залежності від стану пацієнта; комплексність у використанні різних методів; поетапність лікувальних заходів.

Грамотне лікування алкоголізму, підтримка з боку лікарів, молодшого медперсоналу і своїх близьких, опрацювання психологічних проблем, віра в свої сили - запорука успіху в боротьбі із залежністю.

Режим роботи: з понеділка по неділю з 08:00 до 22:00

Без вихідних

Працюємо в карантин

Попередній запис по телефону

+38(097)172-38-13

Івано-Франківська область

АЛКОЛІК+38(097)172-38-13 Алкоклініка - Україна © Всі права захищені 2021-2023
Створено за допомогою Webnode Файли cookie
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати