Приватний наркологічний центр - Івано-Франківська область

Телефон Івано-Франківська область

ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ

замовити ДЗВІНОК, ЗАПИСАТИСЯ на прийом, отримати безкоштовну КОНСУЛЬТАЦІЮ, викликати лікаря НА ДІМ, залишити відгук, можна через

ОНЛАЙН-ФОРМУ:

Наркологічний центр Івано-Франківська область

приватний лікар нарколог, наркологічні центри анонімного лікування від алкоголізму Івано-Франківська область

тут розміщена актуальна інформація про приватні центри лікування від алкоголізму Івано-Франківська область

Нам довіряють, тому що професіонали з багаторічним стажем, досвідчені лікарі наркологи, психіатри, невропатологи, психологи, індивідуально підходять до діагностики та зцілення від алкоголізму, з застосуванням новітніх методів та сучасних препаратів

Детоксикація, виведення із запою Івано-Франківська область

Токсини, що утворюються в результаті розпаду алкоголю є вкрай небезпечними як для алкоголіка, так і для здорової людини. Інтоксикацію організму необхідно негайно зняти, інакше можуть наступити побічні ефекти, які негативно позначаться на внутрішніх органах. Ознаками алкогольного отруєння можуть бути нудота, блювота, підвищений артеріальний тиск, почервоніння шиї, обличчя, алергічні реакції, головний біль, загальна слабкість, розлад шлунку, неспокійний, або навпаки, пасивний стан, дратівливість. Щоб усунути такі симптоми, краще звернутися до нарколога, який негайно огляне потерпілого, проведе діагностику, і надасть медичну допомогу. В силу будь-яких причин, коли дезінтоксикація неможлива в стаціонарних, амбулаторних умовах, у вас є можливість викликати лікаря додому, що в умовах пандемії стало дуже популярною послугою «нарколог на дім». Комплекс маніпуляцій включає в себе прийом препаратів, внутрішньом'язові ін'єкції ліків і крапельниця від отруєння алкоголем, запійного стану, похмілля, абстиненції. Склад медикаментів залежить від важкості отруєння і стану хворого. У будь якому випадку здоров'я покращиться. Ефект може досягатися навіть від однієї крапельниці, без повторного сеансу. Людина заспокоїться, чудово виспиться. Але без нагляду рідних може трапитися зрив, про ризик якого обов'язково повідомте лікаря. Дотримуйтесь неухильно рекомендацій фахівця.

Методи лікування алкоголізму

Наркологічна клініка надає тільки перевірені та ефективні методи лікування алкоголізму. Лікарі центру створюють всі необхідні умови для комфорту пацієнта, головне - умовити його пройти всі етапи терапії. Якщо це не вдається родичам, нарколог-психолог готовий зустрітися з алкоголіком, поговорити про проблеми, для цього в центрі працює послуга « виклик лікаря додому «. Близько 95% залежних після спілкування з лікарем дають згоду на лікування.

Терапія для позбавлення від алкогольної залежності складається з декількох етапів, але перед цим важливо пройти комплексне обстеження, виявити приховані захворювання і порушення. Після отриманих результатів, лікар отримує повну клініку хвороби, підбирає потрібні програми і методики.

детоксикація

У наркологічному центрі в Івано-Франківську фахівці застосовують різні методи лікування алкоголізму. Який би з них не був обраний, починати слід з детоксикації. Зняти ломку можна за допомогою ліків:

розчини для інфузій;

вітаміни;

сечогінні;

гепатопротектори;

препарати для поліпшення мозкового кровообігу.

До складу крапельниці лікар може ввімкнути та інші медикаменти. Все залежить від стадії алкоголізму, загального стану пацієнта. Після цього лікар переходить до наступного етапу.

кодування

Лікування алкоголізму методом кодування використовується на будь-якій стадії. Існує два основних типи препаратів.

Кодування на основі налтрексон .

Кодування на основі дисульфіраму та його аналогів (Еспераль).

Перед медикаментозним кодуванням, лікар ознайомить пацієнта з можливими наслідками, якщо він буде вживати алкоголь. Пацієнт підписує відповідні папери. Згідно відгуками чоловіків, які проходили кодування, тільки один вид алкоголю викликає у них нудоту. Ті, хто не повірив і вжив спиртне, відчували найсильніші симптоми отруєння, проблеми з серцем, також відчували сильний страх перед смертю.

метод Довженка

За відгуками лікування алкоголізму по Довженко демонструє високу ефективність. Його суть полягає в тому, що під час кодування на пацієнта чиниться потужний гіпнотичний і психологічний вплив на підсвідомість. Йому навіюється, що він в майбутньому почне відчувати байдужість до спиртного, робиться установка на виключно тверезий спосіб життя.

В результаті тяга до алкоголю знижується, а потім пропадає зовсім. При цьому глибокого занурення в гіпнотичний стан не потрібно, тому спосіб виявляється ефективним навіть для тих, хто не піддається гіпнозу. Обов'язкова умова - щире бажання людини позбутися згубної залежності.

гіпноз

Застосовується і лікування алкоголізму методом гіпноз а. В цьому випадку сеанс проводиться в спеціально обладнаному приміщенні. Пацієнта вводять в стан глибокого сну за допомогою спеціальних маніпуляцій. Потім починається кодування від алкоголю.

Гіпноз застосовується після детоксикації, коли алкоголік вже позбувся фізичної тяги до спиртного, нормалізує психічний стан хворого, усуваючи фобії, страхи і депресії.

метод Шичка

Існує ще варіанти лікування алкоголізму за методом Шичка. Його ще називають способом гуманістичного психоаналізу. Він базується на теорії про соціальне програмуванні.

Знаменитий радянський фізіолог був упевнений, що установка на тверезе життя природою закладена в кожній людині. Однак після народження часто починається перепрограмування під впливом різних факторів. Програма полягає в безперервній роботі пацієнта над самим собою. Чи не передбачається ніякого зовнішнього кодування або вживання лікарських препаратів.

метод SIT

Метод SIT при лікуванні алкоголізму - вводяться препарати на основі дисульфіраму. Використовуються сучасні психофармакологічні кошти. Вони вводяться внутрішньовенно.

При вживанні навіть невеликої дози алкоголю розвивається важкий абстинентний синдром. Обов'язкова умова - провокація. З її допомогою хворому вдається продемонструвати, що його чекає, якщо він вирішить випити, а лікарям дає можливість переконатися в ефективність препаратів.

реабілітація

Реабілітація дозволяє закріпити результати, яких вдалося досягти, завдяки медикаментозним методам лікування алкоголізму. Відновлюється соціальне і психічне здоров'я хворого.

Робота в групах, бесіди з психологами, наставниками, соратниками по нещастю дозволяє сформувати стійкий відмова від вживання спиртного. Більш того, людина позбавляється від почуття провини, починає по-новому дивитися на життя, переконавшись, що майбутнє без наркотиків можливо.

народні методи

Сьогодні можна зустріти багато варіантів народних методів лікування алкоголізму, навіть без відома хворого. Вони засновані на змовах, використанні лікарських трав. Їхня ефективність сумнівна, а самі вони шкідливі і небезпечні. Алкоголізм серйозне і небезпечне захворювання. Позбавлення від залежності має проходити під наглядом лікарів і в спеціалізованих установах. Усе необхідне для цього є на базі клінік.

Режим роботи: з понеділка по неділю з 08:00 до 22:00

Без вихідних

Працюємо в карантин

Попередній запис по телефону

+38(097)172-38-13

Івано-Франківська область

Наші ліцензовані приватні медичні кабінети не є реабцентрами, ми не застосовуємо насильство, всі медичні послуги надаються виключно за згодою пацієнтів відповідно до законодавства України

АЛКОЛІК+38(097)172-38-13 Алкоклініка - Україна © Всі права захищені 2021-2023
Створено за допомогою Webnode Файли cookie
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати